Náš Tým

Jsme dvě ergoterapeutky, které svedla dohromady shoda náhod a zalíbení v tomto ne úplně známém oboru rehabilitace. Jsme dobře naladěné a odhodlané udělat cokoliv, abychom společně s našimi klienty dosáhly požadovaného cíle. A že to někdy (často) pro nás znamená dělat tzv. „psí kusy“ a vymýšlet všelijaké aktivity, při kterých se nám doslova „kouří z hlavy“. Ale přesně to patří ke kreativitě, která je neodmyslitelnou součástí naší práce.


Veronika Musilová

Je hlavou celého SenzaSpace. Nerada stojí na jednom místě, a přesně proto miluje výzvy. Do každé terapie se snaží dát maximum a vymyslet ji přesně tak, aby byla co nejefektivnější. Kromě běžných terapií se s ní potkáte především na vstupní konzultaci, skupinových cvičeních a v terénu při řešení ergonomie pracovního místa. Když zrovna nepracuje, tak ji najdete někde v přírodě. Ráda běhá, jezdí na kole, chodí po horách či hraje Disc Golf.


Anna Motyková

Je benjamínek našeho týmu. Je to neskutečný kreativec. Nic pro ni není nemožné a na všechno najde řešení. I přes svůj drobný vzhled má síly, že si dokáže poradit i s pořádným chlapem 🙂 Je to dobrý řidič, a proto je schopna za Vámi dorazit kamkoliv potřebujete. Kromě běžných terapií se s ní proto potkáte především v terénu. Je to velký sportovec. Ráda běhá po horách, chodí si zacvičit či na procházky se svým psem.